از ما برای صرفه جویی در وقت خود استفاده کنید

icon

از ما برای صرفه جویی در وقت خود استفاده کنید

تلفن پشتیبانی: (+800) 123 456 789

سبد خرید

درباره ی ما

درباره تیم ما

شرکت آرتانوش دارو با عنایت خداوند متعال و همت پرسنل خدوم و زحمتکش اقدام به تولیدات محصولات کاملا اورگانیک ، سالم و بهداشتی با رعایت موازین طب سنتی و وزارت بهداشت مینماید …لذا از لحاظ کنترل کیفی و در نظر گرفتن سودی منصفانه اقدام به پخش محصولات خود از طریق این سایت نموده است.
برای تهیه عصاره های گیاهی چه در حوزه مصرف انسانی و یا حیوانی تمامی مواد اولیه از دل طبیعت و گیاهان دارویی خودرو استفاده می‌شود.
شرکت آرتانوش دارو دارنده چندین فرمولاسیون گیاهی اختصاصی و انحصاری می‌باشد که در زمینه درمان بیماری‌هایی مانند: سنگ کلیه ، کبد چرب، بیماری نوزمای زنبور عسل و …. کاربرد دارند.

سلامت و تندرستی

افزایش سلامت شما در کنار درمان باتوجه به غیر شیمیایی بودن

100٪ گیاهی

پیشنهاد و محصول ما همیشه اطمینان شما را از گیاهی بودن محصولات در پی خواهد داشت

پشتیبانی آنلاین

همراهی با شما در هنگام نیاز

ما را در مراتب درمان همراه خود بدانید.

اغلب مردم به دلیل سرعت و در دسترس بودن درمان و داروهای شیمیایی از استفاده محصولات گیاهی خودداری میکنند. جالب است بدانید داروهای شیمیایی که با عصاره های گیاهی تهیه میشوند تاثیر بیشتری در سلامتی و روند درمان بیماران دارند. گذشته از اینها بدن در تمام دوره استفاده از این داروها سرزندگی خود را حفظ کرده و به درمان عادت نمیکند.

در صورت نیاز با شماره تماس هاس درج شده تماس گرفته و یا از طریق ایمیل مشاوره خود را دریافت کنید سپس با در نظر گرفتن دوره ی استفاده محصول را با ارسال رایگان درب منزل دریافت کنید و مسیر سلامتی را اغاز کنید.

نظر مشتریان

“بهترین تیم پشتیبانی تا کنون! بسیار سریع پاسخگو و متخصصان در زمینه های خود هستید! بسیار از شما متشکرم!”

“پشتیبانی بلافاصله در خدمت من بوده است و در صورت نیاز به کمک ، مشکلاتم را حل کردم.”

“رنی هربال، بهترین راه درمان برای من بوده است. من انواع داروها و قرص هایی که ممکن بود رو امتحان کردم اما رنی هربال نجات واقعی برای من بود”